Služby

Naše stroje LAX NEW GENERATION jsou z 90% vybaveny cihličkovými systémy, pro rychlou změnu váhy závaží strojů. Odpadá tak zdlouhavé, neefektivní a pracné tahání se s kotouči, při nakládání a vykládání na osy strojů. Nepotřebujete parťáka, cvičení je bezpečné jak pro úplné začátečníky, tak pro ženy, vrcholové sportovce, velmi vhodné pro po-úrazové stavy a rekonvalescenci. Design strojů spolu s extrémně propracovanou ergonomií, řadí aktuálně stroje LAX NEW GENERATION na TOP1 mezi veškerými posilovacími stroji na trhu.

Naše fitness je kompletně zrekonstruované, vysoko-zátěžová anti-alergická a vyhřívaná podlaha umožňuje cvičit v bezprašném prostředí, které vzniká při použití koberců a drcených gum u běžných podlah posiloven. Nové sprchy, šatny a WC, jsou vždy perfektně čisté a po celý rok vytápěné. Fitness je pokryto bezplatnou vysoko-rychlostní WIFI.

Na cvičební ploše téměř 360 m2, najdete celkem 46 stanovišť, doplněné o 4x řady činek vah 1-10 kg, o 2x řady činek vah 12,5 - 60 kg, 3x dřepovací klece, 2x předkopávání, 3x zakopávání a multifunkční stroje s novými možnostmi rozsahu procvičení svalů!

Samozřejmostí je kardio zóna se 4x běžeckými pásy, 2x eliptické trenažéry, 2x profi-koly, špičkově vybavený bar s kompletním sortimentem doplňků výživy značek Biotech-USA, Mutant-PVL, Weider, posezení u čerstvě pražené kávy, alko i nealko nápojů a smoothie koktejlů.

O nás

Náš odborný tým vám poradí se základy cvičení a při výběru doplňků výživy. Možností je využití profi trenéra, jak na individuální tréninky, tak pro dietu či přípravu na kulturistické závody/fitness mužů i žen. Pomůžeme všem věkovým kategoriím, nováčkům i něžnému pohlaví s cvičebním plánem, sestavením jídelníčku, re-startem po úrazových stavech, zvýšení síly, vytrvalosti nebo jen změnou životního stylu a stravovacích návyků.

Ing. Tomáš Třetina

Ing. Tomáš Třetina je od 9-ti let aktivním sportovcem, na nejvyšší úrovni 6 let dorostenecký lední hokej, pak v letech 1993-1998 každoroční účastník kulturistických závodů a silového trojboje, trenér 3. třídy kulturistiky a fitness od roku 1997. Specialista na soutěžní a před-soutěžní přípravu, sestavení diety, zvýšení síly a dynamiky pro individuální vrcholové sportovce jiných odvětví.

Jiří Kašpar

Jiří Kašpar se věnuje kulturistice a silovým sportům více jak 25 let, aktivní odborník na výživu a doplňkové poradenství. Dlouholeté zkušenosti pro sestavení cvičebních plánů a využití nových tréninkových metod i postupů.

Kde nás najdete